Farben Lehre
Jaki film ostatnio oglądaliście? - Wersja do druku

+- Farben Lehre (http://www.farben-lehre.pl)
+-- Dział: Inne (/forum-5.html)
+--- Dział: Hyde Park (/forum-7.html)
+--- Wątek: Jaki film ostatnio oglądaliście? (/thread-34.html)

Strony: 1 2 3


Jaki film ostatnio oglądaliście? - kama91 - 02-20-2012 09:25 PM

Tytuł z dzisiaj, wczoraj, przedwczoraj, lub sprzed tygodnia - ale najświeższy na waszej liście oglądanych? Warto, nie warto? Polecilibyście go komuś?


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - pozytywka - 02-21-2012 09:41 AM

"Prestiż" - w ogóle nie wiem dlaczego wszyscy w moim otoczeniu już go widzieli, nikt mi nie powiedział, że jest świetny i w gruncie rzeczy obejrzałam go pod wpływem automatycznych rekomendacji na filmwebie. Bardzo mi się podobał, bardzo!


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - Malina - 02-21-2012 10:21 AM

"Sens Życia wg Monty Pythona" - fani Monty Pythona czyli posiadacze dość absurdalnego poczucia humoru rozumieją, że to pozycja obowiązkowa na liście filmów do obejrzenia Duży uśmiech Nie zawiodłam się, było absolutnie absurdalnie, uśmiałam się dość mocno. Tego mi było wczoraj trzeba. Uśmiech


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - Lucyfer - 02-23-2012 07:56 AM

"Eagle Eye" - fajny film, dużo akcji, ciągle coś się dzieje, nie ma chwili nudy. Te pościgi, te wybuchy! Duży uśmiech Polecam wszystkim którzy lubią takie filmy... akcji. Duży uśmiech


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - kama91 - 02-26-2012 10:32 PM

"Utalentowany pan Ripley" - thriller/dramat, bardzo ciekawy, fajnie przemyślany, intryga że ho ho Oczko 10/10 spokojnie bym dała.


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - K`rolcia - 02-28-2012 02:24 PM

"Requiem for a dream" po raz kolejny - za każdym razem robi na mnie wrażenie mimo, że spodziewam się praktycznie co się wydarzy za minutę a co za pięć, bo film znam prawie na pamięć.


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - Lucyfer - 02-28-2012 09:33 PM

Wczoraj z kumplami oglądaliśmy komedię "Scott Pilgrim vs świat", strasznie zakręcona, ale pozytywna, fajnie spędzić wieczór przy takim filmie Duży uśmiech


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - kieliszekczystej - 03-10-2012 12:51 PM

"Gwiezdne Wojny" Duży uśmiech Zrobiliśmy sobie z kumplem maraton nocny i machnęliśmy 4, 5 i 6 część pod rząd Duży uśmiech Oczywiście dużo czipsów i dużo piwa poszło przy okazji Duży uśmiech


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - atomówka - 03-11-2012 07:42 PM

A ja ostatnio oglądałam "Skrzydlate świnie" Produkcja ta nie ma zbyt przychylnych i pozytywnych opinii, jednak mi się nawet podoba, uwielbiam Olgę Bołądź Uśmiech


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - Funkypunky - 03-13-2012 09:35 AM

John Carter. Nie polecam, jest nudny i przewidywalny. I bardzo niezrozumiały. Stracone 2 godziny z życia.