Farben Lehre

Pełna wersja: My maszyny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Druga z kolei płyta kapeli.

"Intro" – 0:59
"Maszyny" – 3:17
"Akcja – Segregacja" – 3:16
"Zatrute miasto" – 3:25
"Nierealne ogniska" – 4:20
"Epidemia" – 3:19
"Mam w d..." – 4:07
"Handel" – 3:29
"Idziemy przez czas" – 3:39
"Dedykacja" – 2:28
"Credo" – 3:20
"Moja wiara" – 3:22
"Jutro przed nami" – 4:12

Bonus CD
"Ulice milczą" – 3:04
"Egoiści" – 3:59

Który utwór lubicie najbardziej, który najmniej? Co sądzicie o płycie jako całości?
"Mam w d..." Oczko Pierwszy ich kawałek z jakim miałam w życiu styczność, mój ulubiony kawałek z tej płyty i jeden z najulubieńszych w ich dobytku muzycznym w ogóle!
Ja chyba w każdym temacie w dziale "twórczość" napiszę to samo: lubię ten album! I ten też! I tamten! O, ten też lubię! Duży uśmiech
Muszę przyznać że nie znam tej płyty... słuchałem może ze dwa razy kiedyś i jakos mi przeleciałą przez uszy... nie wiem czemu. Widocznie nie pasowało mi cośz utworami. Moze kiedys wrócę do niej, bo warto spróbować czy moze jedak mi podpasuje.
Co mi się najbardziej podoba w każdym albumie Farben Lehre, nie tylko w tym, to nazwy piosenek... są takie ciekawe Uśmiech Jeśli chodzi o tę płytę, to można by przewidzieć po tytułach piosenek niemalże każdą treść, ale... Teksty naprawdę bardzo mi się podobają Uśmiech
Jedna z moich ulubionych, jest prosta, szybka bez zbednego kombinowania. Tak jak lubię. Najbardziej mi sie podobaja własnie te pierwsze płyty. Potem juz zaczlei kombinować jak dla mnie za bardzo.
Przekierowanie