Farben Lehre

Pełna wersja: Instrumenty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Gracie na jakichś instrumentach muzycznych? Duży uśmiech Ja gram od kilku lat na pianinie (niezbyt dobrze i nic fajnego, raczej klasyka), brzdąkam na gitarze (słabo!) i chciałabym bardzo umieć grać na basie, ale nikt nie chce mi sfinansować ani instrumentu, ani lekcji, a sama nie mam za dużo pieniędzy.

Może są jacyś muzycy na forum? Moglibyśmy porozmawiać o instrumentach, chwytach do gitary, nutach... Na początek: http://www.ulitame-guitar.com - rewelacyjny serwis (niestety zagraniczny, ale kilka polskich zespołów też się znajdzie) z chwytami i tabami na gitaręUśmiech
Ja też brzdąkam trochę na gitarze, ale niewiele, bardzo amatorsko i dla przyjemnościUśmiech

http://www.chords.pl/chwyty/farben_lehre/ tu jest dużo chwytów Farbenów, nie są strasznie łatwe, ale trudne też nieUśmiech
Ja też trochę brzdąkam na gitarze, ale najlepiej gram ludziom na nerwach Duży uśmiech
(03-14-2012 09:18 PM)LeMming napisał(a): [ -> ]Ja też trochę brzdąkam na gitarze, ale najlepiej gram ludziom na nerwach Duży uśmiech

Hihihi, pewnie jak puszczasz w domu zbyt głośno i za późno muzyczkę, co? Oczko Anioł
Ja mam średnie wyczucie rytmu w sumie, ale staram się pukać w djembe dla przyjemności od czasu do czasu Oczko
Ja zawsze, zawsze, odkąd pamiętam, chcialam grać na gitarze - ale mój słomiany zapał i tutaj dał o sobie znać. Miałam gitarę w ręku parę razy, ale jak mi coś nie wychodzi OD RAZU, to się zniechęcam i guzik z tego wychodzi ostatecznie Niezdecydowany
Grałam w podstawówce na flecie prostym, liczy się? Duży uśmiech Ale jakoś nie porwało mnie to na tyle żeby to kontynuować. Ciekawe czy teraz jeszcze byłabym w stanie coś zagrać Uśmiech
Ja dopiero kilka dni temu zacząłem uczyć się gry na gitarze elektrycznej - mojej największej miłości Uśmiech Poza tym to trochę coś tam pogrywam sobie na keyboardzie, ale to nic szczególnego ;D
Ja w dzieciństwie chodziłem do szkoły muzycznej, gdzie uczyłem się grać na fortepianie, flecie i dodatkowo trochę na gitarze Uśmiech Dzisiaj już niestety nie mam na to czasu, ale myślę, że dużo nie pozapominałem - kwestia przypomnienia pewnych rzeczy Oczko
A ja zawsze chciałam się nauczyć grać na gitarze akustycznej, ale nie mam na to kasy Smutny Ale może kiedyś... Poza tym to tylko umiem grać na flecie i na nerwach Język
Stron: 1 2
Przekierowanie