Farben Lehre

Pełna wersja: Zdjęcia zespołu!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Temat zbiorczy do wrzucania wszelkich zdjęć - zarówno z koncertów, jak i "komercyjnych", wyszperanych gdzieś w internecie, które w jakiś sposób szczególnie nam się spodobały Uśmiech
[Obrazek: 21568.jpg]
Szalenie lubię to zdjęcie, bije od niego jakąś taką energią, której nie sposób się oprzeć Oczko W ogóle sporo mają zdjęć które lubię, ale nie chcę tu spamować i zabierać wszystkich możliwości, pozwolę innym też coś wrzucić Duży uśmiech
[Obrazek: 388_1320923017.jpg]

Szalenie podoba mi się taki imidż ^^ W ogóle lubię facetów elegancko ubranych w marynarkach, spodniach i butach od garniaka, albo pod krawatami, mrrr ^^ Więc nie ma dla mnie lepszych zdjęć niż te w takich strojach ^^
[Obrazek: Farben+Lehre+258c14514c.jpg]

lubię zdjęcia zespołów wszelakich, do których niby nie pozują, chociaż i tak wiadomo, że to taka naturalność jednak pozowana, choćby nie wiem jak się starali Ninja
[Obrazek: 09.jpg]

Trudno nie przyznać, że za to Go lubię najbardziej - za energię i mimikę Duży uśmiech
(02-21-2012 09:56 AM)pozytywka napisał(a): [ -> ][Obrazek: 388_1320923017.jpg]

Szalenie podoba mi się taki imidż ^^ W ogóle lubię facetów elegancko ubranych w marynarkach, spodniach i butach od garniaka, albo pod krawatami, mrrr ^^ Więc nie ma dla mnie lepszych zdjęć niż te w takich strojach ^^

Mi też się to podoba, fajny jest ten imidż z ostatniej płyty. W końcu wyglądają jakoś porządnie a nie jak banda przerośniętych chłopców. Najlepsze są oczywiście te szeleczki drugie po lewej.
Miny z koncertów rozwalają zawsze Duży uśmiech

[Obrazek: Wojtek_Wojda_Farben_Lehre_5398883.jpg]

[Obrazek: farben_lehre2006.jpg]

[Obrazek: dsc00198.jpg]
No to i ja dorzucę swoje ulubione fotki

[Obrazek: 8effd530af5fbbedmed.jpg]



[Obrazek: f175901370dce3e9med.jpg]
[Obrazek: Farben+Lehre+farben_lehre.jpg]

tak Snukrainowo Oczko
(03-03-2012 12:01 AM)Sunburnt napisał(a): [ -> ]
(02-21-2012 09:56 AM)pozytywka napisał(a): [ -> ][Obrazek: 388_1320923017.jpg]

Szalenie podoba mi się taki imidż ^^ W ogóle lubię facetów elegancko ubranych w marynarkach, spodniach i butach od garniaka, albo pod krawatami, mrrr ^^ Więc nie ma dla mnie lepszych zdjęć niż te w takich strojach ^^

Mi też się to podoba, fajny jest ten imidż z ostatniej płyty. W końcu wyglądają jakoś porządnie a nie jak banda przerośniętych chłopców. Najlepsze są oczywiście te szeleczki drugie po lewej.

Mi się też podoba, ale... To nic oryginalnego. Mogę wymienić przynajmniej z 5 (bardziej i mniej) znanych zespołów, które grają tak ubrane.

Swoją drogą, na tych nowszych zdjęciach widać, że Farbeni to już nie są młodzieniaszki. Ale dziwne, jak ten czas leci.
Stron: 1 2
Przekierowanie